Jan Kwaczek - kwaczek.com

služby a ceny

CZ / EN

Služby
Fotografování mě baví a záleží mi na tom, aby bavilo i Vás. Mým cílem je, abyste si focení opravdu užili. Tam, kde se cítíte nejpřirozeněji, ve chvílích, které jsou pro Vás důležité, s lidmi, které milujete. Proto fotografuji nejen v ateliéru, ale také v přírodě, na zajímavých místech, v interiéru luxusního pokoje nebo dokonce i u Vás doma. Záleží na tom, o jaké fotky máte zájem. Nabízím klasické portréty, focení těhotných žen a miminek, skupinové fotografie nebo umělecké akty.

Nemusíte umět pózovat ani vypadat jako model(ka), a přesto můžete mít hezké fotky. Krása se skrývá uvnitř každého z nás a mým úkolem je jí najít a zachytit. Vždy se s klienty domlouvám na průběhu focení individuálně. Stačí mě kontaktovat a můžeme spolu vše předem probrat prostřednictvím emailu, telefonicky nebo i osobně při konzultaci ve studiu. Vaše nápady a představy jsou velmi důležité, stejně jako vzájemná důvěra a otevřenost. Velký důraz kladu také na Vaše soukromí a jeho ochranu. Bez Vašeho souhlasu žádné z Vašich fotografií nezveřejňuji. V každém případě plně respektuji Vaše rozhodnutí.

Využijte možnost focení přímo v pohodlí vašeho domova, díky mému přenosnému fotoateliéru. Ideální pro focení novorozeňátek, dětí, těhulek...Balíček 10 - 10ks fotografií / 1 500Kč

Balíček zahrnuje focení v délce 1-2 hodiny, 10ks Vámi vybraných fotografií, které upravím a zašlu v elektronické podobě. Každé další foto, které si budete přát nad rámec balíčku, je 100,-/ks. Při focení mimo Zlín si účtuji palivový příplatek 5,-/km.

Po domluvě je možné zajistit služby profesionální vizážistky, která Vám na začátku focení vytvoří fotomake-up podle Vaší představy a provede základní úpravu vlasů.

Neupravené fotografie pořízené při focení neposkytuji.

Vánoční focení

30min focení ve vánočně naaranžovaném ateliéru. Cena vychází na 150Kč za jednu upravenou fotografii v elektronické podobě.
(minimální odběr jsou 3 fotky). Náhled fotek.

Neupravené fotografie pořízené při focení neposkytuji.

Kalendář - 13ks fotografií / 1 800Kč + výroba kalendáře

Balíček zahrnuje ateliérové focení v délce 1-2 hodiny.
13ks Vámi vybraných fotografií.
Výběr šablony nástěnného kalendáře A4/A3, kterou lze dále perzonalizovat.

Neupravené fotografie pořízené při focení neposkytuji.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz, lze zakoupit v hodnotě 1500Kč. Vychází z "Balíčku 10" čili 1-2 hodiny focení a 10 kusů Vámi vybraných fotografií v elektronické podobě. Dále je možné pořídit poukazy v hodnotách:

500Kč (3 kusy fotografií v elektronické podobě, 30min focení)

1 000Kč (5 kusů fotografií v elektronické podobě, 1h focení).

Dárkové poukazy lze kombinovat. Jejich platnost je 1 rok.